Integruota IT pamoka su biblioteka penktokams „Ką atskleidžia liaudies atmintis?“

Sausio mėn. penktokams bibliotekoje buvo skirta literatūros pamoka apie tautosaką. Tęsiant susipažinimą apie smulkiąją tautosaką vasario 26 d. penktų klasių mokiniams vyko integruota IT pamoka su biblioteka „Ką atskleidžia liaudies atmintis (patarlės, priežodžiai, mįslės, minklės, garsų pamėgdžiojimai)?“

Bibliotekos vedėja Alma Urbienė priminė mokiniams apie smulkiosios tautosakos žanrus: ne tik apie mįsles, patarles, priežodžius, skaičiuotes, bet ir erzinimus, anekdotus, keiksmus, prietarus. Po trumpo priminimo laukė praktinė bibliotekos ir IT pamokos užduotis. Bibliotekininkės parengė mokiniams knygas, iš kurių jie turėjo išrinkti nurodyto žanro pavyzdžius bei užsirašyti informacijos šaltinį. Užsirašę reikiamą informaciją mokiniai išskubėjo atlikti IT užduotį, kur turėjo panaudoti puslapio maketavimą bei teksto formatavimą.

Bibliotekos vedėja Alma Urbienė ir IT mokytoja Eglė Kulbienė