5b kl. dalyvauja projekte „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“

Vasario 12d., biblioteka, 5b kl. mokinius pakvietė sudalyvauti bibliotekai skirtame  projekte „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“. Pasirinkome temą:  „Saugus elgesys internete“.

Mokiniai užsiėmimo metu aktyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie saugų elgesį internete. Dauguma mokinių jau žinojo kaip reikia saugiai bendrauti internete, kokią informaciją galima atskleisti, o kokią informaciją viešinti nesaugu. Mokiniams labai patiko praktinė užduotis. Jie aptarinėjo situacijas, diskutavo. Buvo dvi situacijos (patyčios ir įrašų platinimas internete) kur mokinai sužinojo kaip reikėtų elgtis tokiose situacijose, ko negalima daryti.

Informacija buvo naudinga, nes mokiniai pasitikrino ką jau žinojo apie saugų elgesį ir ar moka saugiai ir pagarbiai bendrauti internete.

Bibliotekininkė ir klasės vadovė Dalia Šinkevičienė