Baigėsi iššūkis „Vasara su knyga”

Baigėsi iššūkis „Vasara su knyga”

„Knyga – vasaros desertas!“ – skelbė šių metų akcijos šūkis.

Smagios skaitymo skatinimo varžytuvės vyko jau šeštą kartą. Šiemet rezultatai pranoko organizatorių lūkesčius.

Akcijos „Vasara su knyga“ populiarumas auga kasmet: šią vasarą buvo perskaityta daugiau nei 100 000 knygų, t.y., beveik 10 000 knygų daugiau nei praėjusiais metais. Iš viso iššūkį įveikė beveik 18 000 gyventojų.

Iš penkių pasiūlytų užduočių didžiausio dalyvių susidomėjimo sulaukė užduotis perskaityti detektyvinę knygą. Geriausiai dalyvių įvertintų knygų topo viršūnėje atsidūrė Audronės Macijauskienės knyga „Kur vienaragis dabar?“, o populiarumu nepralenkiamas tapo J. K. Rowling bestseleris „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“.

Šiame iššūkyje dalyvavo ir Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojai. Aštuoniolikai „Vasara su knyga“ akcijos dalyvių  įteikti diplomai. Iš jų, net 14 dalyvių įveikė visas iššūkio „Vasara su knyga“ užduotis ir jiems įteikti skatinamieji prizai – spalvingi daugkartinio naudojimo šiaudeliai!

Mokyklos skaitytojai, dalyvavę 2021 m. birželio1d. – rugpjūčio 31 d. skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“ ir sėkmingai įveikę visas užduotis: Ignė Jagminaitė, Rusnė Trečiokaitė, Deimantas Drulys, Elzė Maskoliūnaitė, Aušrinė Punytė, Aleksandra Zinkauskaitė, Vesta Andrijaitytė, Urtė Naskauskaitė, Danielius Ratkevičius, Elada Dagytė, Greta Jakubonytė, Adelė Nevieraitė, Mantai Karaliūnaitei ir mokytoja Eglė Karaliūnienė. Ačiū jiems už skaitymą.

Už dalyvavimą šiame iššūkyje dėkojame Jorūnei Kazlauskaitei, Emai Beatričei Biconaitei, Lukui Jukniui, Emilijai Misevičiūtei.

Bibliotekos vedėja