Startuoja skaitymo akcija – iššūkis „Vasara su knyga“

Skaitymo iššūkis prasidės 2021 m. birželio 1 d.
Šių metų šūkis – „Knyga – vasaros desertas“!
Skaitymo iššūkis – tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje.
Iššūkį priėmę dalyviai (amžius nesvarbus) sutinka įveikti 5 skaitymo užduotis. Dalyvaujantys gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje vasarasuknyga.lt
Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruoja savarankiškai.
Dalyviai, kuriems sunku užsiregistruoti patiems, bibliotekininkas jį užregistruoja.

Mokyklos Teams platformoje yra sukurta komanda „Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga”. Biblioteka” Čia galite rasti informacija apie skaitymo iššūkį.

Jei nepavyksta užsiregistruoti ar prisijungti:
Galimi sprendimai:
– Ar tinkamo ilgio kuriamas slaptažodis? (reikia, kad būtų bent 6 simboliai);
– Rekomenduojama vardą vesti iš dviejų žodžių, kad būtų unikalus;
– Prisijungiant reikia vesti ne elektroninio pašto adresą, o sukurtą prisijungimo vardą;
– Administratoriai gali pake
isti slaptažodį ir skaitytojui pateikti naują;
– Galime pasiūlyti užregistruoti skaitytoją jei atsiunčia visus duomenis;
– Jei pamiršo slaptažodį, gali paspausti „Pamiršau slaptažodį“ ir į elektroninį paštą ateis naujas.
Kiti dažniausiai skaitytojų užduodami klausimai:

Dažniausiai užduodami klausimai