Netradicinė literatūros pamoka 6 b kl. „Metų knygos rinkimai“

Sausio 27 d. bibliotekoje vyko 6 b kl. mokiniams netradicinė literatūros pamoka „Metų knygos rinkimai“. pamokos pradžioje mokytoja Danutė Laumienė pristatė pamokos tikslą: mokiniai susipažins su naujomis knygomis.
Toliau pamoka vedė  bibliotekos vedėja, kuri  pasakojo nuo kada prasidėjo ši akcija, koks akcijos tikslas ir idėja, kiek ir kokiose kategorijose dalyvauja knygos.   Tai pat buvo pristatyta ir trumpai papasakota apie 2019 m. dalyvaujančias knygas  vaikams ir paaugliams.  Žiūrėjome keletas  LRT televizijos transliacijų – susitikimų su metų knygų autoriais, kurios šiemet pristato  savo knygas rinkimuose vaikams. Klausėmės skaitomų trumpų ištraukų iš knygų.
Bibliotekos vedėja kvietė jas skaityti ir balsuoti už jas mokyklos bibliotekoje ir tinklapyje :  http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/index.php?-407227530.
Po pamokos keletas mokinių susirado sau tinkamą knygą ką norėtų skaityti. Bibliotekininkei buvo smagu, kad sudomino mokinius ir paskatino skaityti.