Netradicinė literatūros pamoka aštuntokams bibliotekoje

Trečiadienį, spalio 26 d., aštuntokus (8a, 8b, 8c klases) į netradicinę pamoką pakvietė bibliotekos darbuotojos – Alma Urbienė ir Dalia Šinkevičienė. Jos vedė pamoką apie K. Borutos gyvenimą ir kūrybą. Aštuntokai per literatūros pamokas analizuoja šio rašytojo folklorinį romaną ,,Baltaragio malūnas“. Pirmiausia mokiniai išklausė garso įrašą apie audringą ir maištingą rašytojo gyvenimą, jo indėlį į lietuvių literatūrą, žymiausius kūrinius. Tada bibliotekininkė Dalia pristatė K. Borutos knygas, kurias galima rasti mokyklos bibliotekoje. Po to moksleiviai klausėsi ištraukos iš romano ,,Baltaragio malūnas“. Beklausydami įrašų aštuntokai užsirašinėjo faktus, nes pamokos pabaigoje jų laukė bibliotekininkių sukurta apklausa su interaktyvia ,,Kahoot!“ programėle. Atsakę į klausimus, pasitikrino savo žinias.
Literatūros ir lietuvių kalbos mokytoja Žydrūnė Klungienė