Edukacinė pamoka „Mes augame su pasaka“ – 3 c kl.

Spalio 13 d. 3 c kl. mokiniai kartu su mokytoja Rima Viederiene lankėsi bibliotekoje, kurioje vyko edukacinė pamoka „Mes augame su pasaka“.
Pamokos pradžioje, bibliotekininkėms į pagalbą atėjo 5 kl. mokiniai, kurie trečiokams skaitė pasakas. Mokiniai susidomėję ir atidžiai klausėsi penktokų skaitomų pasakų, atsakinėjo į pateiktus klausimus.
Po to, bibliotekos vedėja Alma Urbienė kartu su mokiniais diskutavo iš kur atsirado pasakos, kokios rūšies jos būna, kas sukaupta pasakose, kaip dažniausiai baigiasi pasaka, kodėl nuskriaustieji pasakose dažnai tampa nugalėtojai.
Padiskutavę ėjome prie pasakų lentynos, ten ieškojome įvairių šalių pasakų, nepamiršome lietuvių liaudies  pasakų ir kitų autorinių pasakų, tokių kaip Anderseno, J.Avyžiaus ir kt.
Pamokos pabaigoje pati smagiausia užduotis mokiniams buvo atspėti pasaką ir jos herojus, prisiminti, kaip baigėsi pasaka. Mokiniai atlikdami užduotį, prisiminė daug girdėtų ir skaitytų pasakų.