Edukacinė pamoka 5a kl. mokiniams „Tautosaka. Ką atskleidžia liaudies atmintis?“

Kovo 24 d. 5a klasės mokiniai pažintį su lietuvių liaudies kūryba tęsė mokyklos bibliotekoje. Pamokos pradžioje kartu su mokytoja penktokai pasikartojo, kokie yra tautosakos žanrai, prisiminė skaitytus liaudies kūrinius. Tada bibliotekos vedėja A. Urbienė papasakojo ir parodė, kokiose knygelėse galima rasti smulkiosios tautosakos pavyzdžių: patarlių, priežodžių, mįslių, greitakalbių, anekdotų, skaičiuočių. Galiausiai mokiniai turėjo atlikti bibliotekos vedėjos paruoštą praktinę užduotį.  Kiekvienas išsitraukė lapelius su nurodytu smulkiosios tautosakos žanru ir turėjo rasti pavyzdžių bei pasiruošti pristatyti klasės draugams. Mokiniams užduotį atlikti sekėsi puikiai – klasės draugams minė mįsles, raiškiai skaitė ir aiškino patarles, bandė greitai pasakyti greitakalbes.
Bibliotekos vedėja A. Urbienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Stakionienė