Kalėdinių pasakų skaitymai mokyklos bibliotekoje

Belaukiant Šv. Kalėdų mokyklos bibliotekoje vyravo šventinė nuotaika. Prieš pat žiemos atostogas joje lankėsi visų klasių pradinukai ir jų mokytojai, kur klausėsi bibliotekininkės skaitomų Kalėdų pasakų.
Kad vaikams būtų smagiau klausytis, bibliotekos vedėja paruošė skaitmenines Kalėdinių pasakų knygas, kurios mokiniams leido pasigrožėti spalvotomis iliustracijomis bei kartu sekti skaitomą tekstą.
Perskaitę Kalėdinę pasaką, žaidėme žaidimus, diskutavome, kokias dovanas per Kalėdas galima dovanoti, sprendėme dilemą, ar Kalėdų Senelis laukia dovanų, kaip jas galima įteikti, supakuoti. Svajodami baigėme sakinį – „Jei aš būčiau Kalėdų Senelis….“.
Biblioteka pasipuošė kūrybingais ir išmone stebinančiais pradinių klasių mokinių sugalvotais Kalėdinių elfų vardais.
Sakoma, kad Kalėdos – stebuklų metas ir jis tęsiasi, nes bibliotekoje vis dar vyksta „Knygų Kalėdos“ akcija. Dėkojame mokiniams, kurie dosniai dovanojo knygas ir nenusiminkite, jeigu dar nespėjote sudalyvauti akcijoje, nes akcija vyks iki sausio 15 d.
Bibliotekos vedėja Alma Urbienė