Skaitymo popietė 1 c kl. mokiniams: „Karalius Pūkis“ ir „Maksas ir 92 musės“

Sausio 24 d. bibliotekos vedėja Alma Urbienė pasikvietė 1 b klasės mokinius į mokyklos biblioteką skaitymo popietei. Popietės pradžioje bibliotekininkė skaitė Vytauto V. Landsbergio knygelę „Pūkis Karalius“. Mokinukai ne tik klausėsi skaitomos knygutės ir žiūrėjo jos ekrane  paveiksliukus, bet atidžiai ieškojo užslėptų bibliotekos vedėjos sukurtų interaktyvių užduočių bei jas skaitė.
Viską tiesą išsiaiškinę apie Pūkį Karalių pasidomėjome kas yra rašoma pernai metų rinkimuose dalyvavusios  Aušros Kiudulaitės knygoje „Maksas ir 92 musės“. Mokiniai klausėsi šios skaitomos knygelės įrašo, kuriame ją vaizdingai skaito Austėja Lansbergienė.

Per popietę buvo įteiktos  padėkos mokiniams, kurie dalyvavo akcijoje „Knygų Kalėdos“.