Enciklopedijų lobynuose: ropliai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 2 a klasės mokiniams bibliotekoje

Gegužės 7 dieną 2 a kl.  klasės mokiniai  su mokytoja Asta Petrusevičiene lankėsi bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su įvairiomis enciklopedijomis ir paaiškino, kaip reikia ieškoti reikiamos informacijos jose bei pasiūlė greičiausią paieškos būdą.
Kadangi šios pamokos tema „Ropliai“, tai pasiaiškinę, kokie gyvūnai priklauso šiai grupei, mokiniai išskubėjo atlikti bibliotekos vedėjos duotą užduotį – surasti įvairios informacijos apie roplius. Jiems ją įveikti gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja.
Tikėtina, kad surasta informacija apie įvairius roplius mokiniams padėjo įsisavinti pasaulio pažinimo pamokos temą „Kieno kūnas žvynuotas“.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.

Bibliotekos vedėja A. Viduolienė