2020 METŲ KNYGŲ RINKIMAI

Tradicine tapusi akcija „METŲ KNYGOS RINKIMAI“  jau šešioliktą kartą, nuo 2005 m.,  kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas suaugusiesiems ir vaikams.
Akciją „Metų knygos rinkimai“ rengia Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.
Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą.
Akcijos idėja – pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos knygų kategorijose.

KVIEČIAME SKAITYTI IR BALSUOTI UŽ  GERIAUSIĄ 2020 METŲ KNYGĄ
SKIRTA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS.

Visas VAIKŲ IR PAAUGLIŲ knygas galite rasti mokyklos bibliotekoje.
Už labiausiai patikusias knygas galima balsuoti iki 2021 m. vasario 18 d.

Balsuoti galima:

• mokyklos bibliotekoje;
  • interneto svetainėje metuknyga.lt,
  • elektroniniu paštu skaitymometai@lnb.lt
  • paštu, adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius.