Metų knygų skaitymas Biržų rajono viešojoje bibliotekoje

Nors jau mokiniai mokyklos bibliotekoje buvo susipažinę  apie šių metų pretenduojančiomis Metų knygomis. Tačiau, 4 a kl. mokiniams, sausio 16 d., buvo smalsu ką naujo gali papasakoti  apie jas Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje.
Apsilankę bibliotekoje mokiniai dar kartą prisiminė Metų knygų penketuką, Apie metų knygos rinkimuose dalyvaujančias knygas įspūdingai papasakojo bibliotekos darbuotojos. Vieną Pauliaus Norvilos knygą  „Strykt, pastrykt!“ net ir perskaitė. Apsilankymo pabaigoje bibliotekininkės pasiūlė „batą“ iš Ignės Zarambaitės „Stebuklingo senelio batai“ knygos ant kurio, mokiniai turėjo užrašyti savo svajones, norus. Paskui surašytas  svajones bibliotekininkės užklijavo į voką ir atidavė mokytojai, kad jas mokytoją perskaitytų paskutinę mokslo dieną.
Mokiniams apsilankymas bibliotekoje labai patiko.

Bibliotekos vedėja