Netradicinė tikybos pamoka bibliotekoje

Lapkričio 26 d. bibliotekoje vyko netradicinė tikybos pamoka 5 a klasės mokiniams. Tikybos mokytoja D. Anskinienė mokiniams paruošė užduotis, o bibliotekos vedėja jiems padėjo jas atlikti. Pirmiausia mokiniai kartu su bibliotekininke  prisiminė, kaip ieškoti bei pagal ką galima surasti bibliotekoje reikiamą knygą. Po to  mokiniai atsakinėjo į mokytojus paruoštus klausimus: kokie paieškos žingsniai reikalingi ieškant knygos bibliotekoje, paaiškinti, kaip reikia surasti citatą knygoje ir Šventajame Rašte.
Atsakę į klausimus mokiniai susiskirstė į 4 grupes ir  atliko mokytojos pateiktas užduotis: reikėjo surasti nurodytą bibliotekoje esančią knygą ir joje surasti mokytojos pradėtą citatą bei ją užbaigti. Po to visi mokiniai ieškojo iš Šv. Rašto reikiamų citatų.
Pamokos pabaigoje aptarėme, ar visiems pavyko surasti reikiamas knygas ir atsakyti į visus klausimus. Skaitėme rastas citatas iš Šv. Rašto.
Mokiniai džiaugėsi netradicine tikybos pamoka bibliotekoje.

Bibliotekos vedėja A. Viduolienė