Popietė – „Metų knygų rinkimams atėjus“ 4 b kl. mok.

Lapkričio 27 d. bibliotekoje vyko 4 b kl.  skaitymo popietė „Metų knygų rinkimams atėjus“. Popietės metu, bibliotekos vedėja, papasakojo kokios ir kaip anksčiau buvo skaitomos knygos, kokios dabar yra knygų skaitymo tendencijos. Tai pat buvo pristatyti parėjusių metų ir šių metų knygų rinkimai vaikams ir papasakota apie knygų rinkimuose 2017 m. dalyvavusių arba 2018 m.  dalyvaujančių  rinkimuose knygas, parodyta kaip jos atrodo  ir  kokias knygas turi mokyklos biblioteka. Žiūrėjome keletas  LRT televizijos transliacijų – susitikimus su metų knygų autorėmis, kurios šiemet pristato  savo knygas rinkimuose vaikams.
Bibliotekos vedėja kvietė jas skaityti ir balsuoti už jas tinklalapyje:  http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/index.php?-407227530.
Popietės pabaigoje keletas mokinių pasirinko  metų knygas vaikams, kurie paskaitę papasakos savo klasės draugams apie pasirinktą knygą. Knygos keliaus pas kitus mokinius.
Pasidalinę įspūdžiais apie perskaitytas knygas bus renkama Metų knyga vaikams tarp ketvirtokų.