6 c kl. netradicinė literatūros pamoka bibliotekoje

Rugsėjo 20 d. bibliotekoje lankėsi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  Danutė Laumienė su 6 c kl. mokiniais.  Vyko netradicinė literatūros pamoka, skirta Lietuvos rašytojui, spaudos darbuotojui, literatūros istorikui, kritikui, visuomenės veikėjui, pedagogui, kunigui Juozui Tumui – Vaižgantui.
Pamokos pradžioje mokiniai su mokytoja aptarė, ką jau yra sužinoję ir išmokę apie rašytoją. Bibliotekos vedėja parodė ir papasakojo apie Vaižganto išleistas grožines knygas bei raštus, kurie  yra  mokyklos bibliotekoje. Mokiniai domėjosi knygomis, mokytoja pasakojo, kokius kūrinius teks nagrinėti vyresnėse klasėse. Pamokos pabaigoje mokytoja paskaitė ištrauką  iš Vaižganto knygos „Napalys darbus dirba“, trumpai aptarė veikėjus ir veiksmus.
Po to mokiniai linksmai sudainavo lietuvių liaudies dainą apie linelį, nes jau buvo išsiaiškinę, kad Vaižganto literatūrinis pseudonimas siejamas su Vaižgantu – gamtos globėju, linų Dievu.