Enciklopedijų lobynuose: Lietuvos miestai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 2 c klasės mokiniams bibliotekoje

Gegužės 7 d. 2 c klasės mokiniais  su mokytoja Rima Viederienė lankėsi  bibliotekoje. Vyko integruotą pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos miestai“.
Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie Lietuvos mietsai. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti. Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Suradę informaciją mokiniai skaitė ir  klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie surastus Lietuvos miestus.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.