9 a pamoka „Skaitome poezija“

Balandžio 27 d. 9 a kl. mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros   mokytoja A. Stakionine susirinko į biblioteką  – vyko  netradicinė poezijos skaitymo pamoka.  Pamokos pradžioje bibliotekos vedėja A. Viduolienė mokiniams papasakojo kaip bibliotekoje galima surasti reikiamą poezijos knygą, kokiame skyriuje galima surasti informaciją apie poetus.
Mokiniai gavo užduotį –  išsirinkti  vieną eilėraščių knygą bei susirasti trumpą informaciją apie pasirinktos knygos autorių.  Kai kuriems mokiniams surinkti informaciją apie poetą ,,padėjo“ kompiuteriai.  Atlikę  pirmąją užduotį,  mokiniai rinkosi eilėraštį, kurį reikės išmokti atmintinai. Refleksijos metu mokiniai  teigė  sužinoję apie įvairaus amžiaus  poetus, kaip bibliotekoje susirasti reikiamą informaciją apie poetus.