Enciklopedijų lobynuose: žemynai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 4 a klasės mokiniams bibliotekoje

Balandžio 25 d. 4 a  klasė  su mokytoja Danguole Averinaite lankėsi bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie žemynus. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti.
Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai buvo suskirstyti grupėmis, kurios aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos apie žemynus. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Kai kuriems mokiniams pritrūko kantrybės ieškoti  informacijos enciklopedijose, tad reikiamą informaciją rado internete.
Suradę informaciją mokiniai skaitė ir klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie žemynus, jų miestus.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.

Bibliotekos vedėja A. Viduolienė