Balandžio 23 d. – Pasaulinė knygos diena

Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena švenčiama visame pasaulyje Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę (atsiradus televizijai ir internetui, žmonės mažiau skaito knygas) ir apginti autorių teises.
Prie šios dienos šventimo prisidėjo ir mūsų mokyklos pradinukai:
1 c kl. mokytoja Virginija Kruopienė;
3 b kl. mokytoja Pranė Buikienė;
4 c kl. mokytoja Eglė Karaliūnienė.

1 c klasės mokiniai turėdami knygą rankose rinkosi patogiausią vietą klasėje. Vietą kurioje galėtų skaityti. Kas sėdo į savo suolus, kas pasiėmė pagalvėles ir susibūrė klasės priekyje. Buvo ir norinčių skaityti atokiau nuo draugų. Tie vaikai susirado vietas klasės gale. Po 10 skaitymo minučių visi su knygomis sėdo į suolus. Teko pristatyti ką perskaitė: pasakyti knygelės pavadinimą, autorių ir apie ką spėjo paskaityti.

Pasaulinę knygos dieną paminėjo ir   3 b klasės mokiniai. Jie  per lietuvių k. pamoką skaitė knygas, kurias atsinešė iš namų. Paskaitę 10 min, keliais sakiniais papasakojo apie ką skaitė. Kita lietuvių k. pamoka vyko mokyklos bibliotekoje. Bibliotekos vedėja jiems papasakojo apie Pasaulinę knygos dieną. Aiškino autorines teises. Paskui mokiniai rinkosi savo mėgstamiausią pasakas. Jas skaitė, pasakojo savo draugams. Piešė  iliustracijas iš perskaitytų pasakų knygų. Piešiniai yra eksponuojami bibliotekoje.

4 c kl. mokiniai vyko į lopšelį-darželį ir skaitė patiems mažiausiems trumpas istorijas.

Ačiū visiems už dalyvavimą minint Pasaulinės knygos dieną.

Bibliotekos vedėja A. Viduolienė