3-4 kl. literatūrinis pasakų protmūšis Biržų Jurgio Bielinio bibliotekoje

Balandžio 18 d. Biržų Jurgio Bielinio bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko literatūrinis pasakų protmūšis 3-4 klasių vaikams. Protmūšyje dalyvavo trys mūsų mokyklos 3-4 klasių komandos:
1 komanda – 3 a, b kl  Mokytojos: Asta  Petrusevičienė (3a), Pranė Buikienė (3b);
2 komanda  – 4 c  Mokytoja Eglė Karaliūnienė;
3 komanda – 4 a, 4 b  Mokytojos: Danguolė Averinaitė (4 a), Astra Petronienė (4 b).
Be mūsų komandų protmūšyje dalyvavo dar keturios Biržų rajono mokyklų komandos. Literatūrinį pasakos protmūšį laimėjo Kaštonų mokykla, tačiau mūsų viena komanda  nuo jų atsiliko tik vienu tašku.
Visos komandos  gavo  padėkas už dalyvavimą ir saldžius prizus. Mokiniai patyrė gerų įspūdžių, džiaugėsi įdomiu renginiu. Ir, kad jiems geriau sektųsi kitais metais  dalyvauti protmūšyje, jie  nutarė, kad teks jiems grįžti į vaikiškas dienas ir prieš miegą vėl pradėti skaityti pasakas.
Ačiū mokytojams ir jų mokiniams už dalyvavimą literatūrinime pasakų protmūšyje.

Bibliotekos vedėja