Enciklopedijų lobynuose: žemynai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 4 c klasės mokiniams bibliotekoje

Kovo 7 d. 4 c klasė  su mokytoja Eglė Karaliūnienė lankėsi  bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie žemynus. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti. Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai buvo suskirstyti grupėmis, kurios aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos apie žemynus. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Suradę informaciją mokiniai skaitė ir klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie pasaulio šalis.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.