Informacinių įgūdžių pamoka „Kelionė į knygų šalį“ 1 a kl.

Sausio 22  d. bibliotekoje lankėsi 1 a kl. mokiniai. Pamokos pradžioje bibliotekos vedėja perskaitė ištrauka iš K. Kasperavičiaus „Skrendančios knygos“.  Paskui parodė kaip atrodė pirmoji Lietuvoje išleista  knyga Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Su mokiniais diskutavome, kaip anksčiau ir ant ko buvo rašomos knygos, kokią bibliotekoje knygų įvairovė, koks knygos amžius.
Pamokos eigoje mokiniai susipažino su mokyklos bibliotekos taisyklėmis. Kaip surasti reikiamą knygą. Pagal ką sudėtos knygelės. Išsiaiškino kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno ir kokias paslaugas atlieka biblioteka. Pirmokams biblioteka įteikė „Knygos prašymą“ kaip reikia saugoti knygeles. Smagiai padiskutavus apie jų skaitomas knygeles, apžiūrėjo bibliotekos patalpas, susipažino kokie skyriai bibliotekoje yra. Po to rinkosi sau knygą iš mokyklos bibliotekos.