Enciklopedijų lobynuose: „Žmogaus raumenys“ – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 3 a klasės mokiniams bibliotekoje

Lapkričio 14 d. 3 a klasės mokiniai  su mokytoja Asta Petrusevičiene lankėsi bibliotekoje.  Tikslas  – susipažinti ir susirasti informaciją apie žmogaus raumenis.
Iš pradžių bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokiniams priminė, kaip ieškoti informacijos enciklopedijose, nurodė kuriose enciklopedijose galima rasti įvairios informacijos apie žmogaus raumenis. Po to, mokiniams  mokytoja išdalino paruoštus klausimus. Mokiniai dirbo grupėmis.  Jie aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos ir ją užrašinėjo. Jiems gelbėjo ne tik mokytoja, bet ir bibliotekos vedėja. Taip pat mokiniai piešė piešinius kaip galima stiprinti raumenis. Pamokos pabaigoje mokiniai pristatė savo piešinius ir atsakinėjo į mokytojos pateiktus klausimus.
Šioje pamokoje  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.