10 b kl. informacinių įgūdžių ugdymo pamoka: „Kalbos tyrimo darbų principai. Teksto konspektavimo technika“.

Spalio 16 d. 10 b kl. mokiniai per lietuvių kalbos pamoką  su lietuvių kalbos mokytoja Loreta Baroniene lankėsi bibliotekoje ir klausėsi bibliotekos vedėjos pranešimo  apie tai, kaip lengviau mokytis  taikant įvairias konspektavimo technikas.
Su mokiniais diskutavome,  kada geriau mokytis, kokie yra  įsiminimo/atminties lavinimo pratimai, įsiminimo technikos, kaip greitai išmokti eilėraštį.  Kartu  išnagrinėjome įvairius teksto konspektavimo metodus.
Išsiaiškinę konspektavimo metodus bibliotekoje mokiniai atliko  praktinę užduotį:  sukonspektavo pagal pasirinktą konspektavimo metodą pastraipas. Konspektais keitėsi su draugais, kurie bandė išsiaiškinti,  apie ką buvo sukonspektuota pastraipa. Taip mokiniai sužinojo, kokiais būdais  galima išskirti ir pasižymėti svarbiausią teksto informaciją,  tobulino  mokėjimo mokytis kompetenciją.