Enciklopedijų lobynuose: paukščiai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 2 c klasės mokiniams bibliotekoje

Gegužės 24 d. 2 c klasė  su mokytoja Prane Buikiene lankėsi  bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie įvairius paukščius. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti. Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai aktyviai ieškojo pagal duotas užduotis informacijos. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Suradę informaciją mokiniai skaitė ir  klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie paukščius.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.