Enciklopedijų lobynuose: pasaulio šalys – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 2 a klasės mokiniams bibliotekoje

Gegužės 22 d. 2 a klasė  su mokytoja Virginija Kruopiene lankėsi  bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie pasaulio šalis. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti. Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Suradę informaciją mokiniai skaitė ir  klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie pasaulio šalis.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.