Enciklopedijų lobynuose: ropliai – skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 2 b klasės mokiniams bibliotekoje

Gegužės 17 d. 2 b klasėje vyko integruoto ugdymo diena „Ropliai“ – tą dieną lietuvių kalbos pamokoje mokiniai skaitė  tekstą pagal Kostą Kauką „Žaltys“, matematikos pamokoje sprendė uždavinius apie roplius, matavo ir lygino jų ilgius, amžių. Pasaulio pažinimo pamokoje aptarė temą „Kieno kūnas žvynuotas“. Kad  lengviau būtų susirasti visą informaciją apie roplius, mokiniai su mokytoja Asta Petrusevičiene lankėsi  bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė mokinius supažindino su enciklopedijomis, kuriose galima rasti įvairios informacijos apie roplius. Paaiškino, kaip ieškoti reikiamos informacijos enciklopedijose  ir pasiūlė greičiausią būdą, kaip ją galima surasti. Išklausę pasakojimą apie informacijos paiešką enciklopedijose mokiniai aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja. Suradę informaciją mokiniai skaitė ir  klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie roplius.
Šio užsėmimo metu  ugdėme skaitymo gebėjimus ir informacinius įgūdžius.