Skaitymo gebėjimų ir informacinių įgūdžių ugdymo pamoka 1 c klasės mokiniams: informacijos paieška enciklopedijose: gyvūnai

Gegužės 15 d. bibliotekoje lankėsi 1 c kl. mokiniai. Jiems reikėjo susirinkti informaciją apie gyvūnus: kokie gyvūnai gyvena Lietuvoje, į kokias grupes skirstomi gyvūnai, kiek pasaulyje egzistuoja gyvūnų rūšių, kaip jie maitinasi ir atsakyti į  kitus klausimu, susijusius su gyvūnais.
Prieš renkant informaciją, bibliotekos vedėja Alma Viduolienė papasakojo, kur rasti enciklopedijas, kokios  jos būna ir kokių mokiniams reiks enciklopedijų renkant informaciją apie gyvūnus. Mokiniai įdėmiai išklausė, kaip  ieškoti informacijos enciklopedijose, koks būdas pats greičiausias. Išklausę apie informacijos paiešką enciklopedijoje mokiniai aktyviai ieškojo sau tinkamos informacijos. Jiems gelbėjo ne tik bibliotekos vedėja, bet ir jų mokytoja Rima Viederienė.  Suradę informaciją mokiniai skaitė ir  klasės draugams pasakojo, ką naujo sužinojo apie įvairius gyvūnus.
Šioje pamokoje mokiniai tobulino skaitymo gebėjimus  ir informacinio raštingumo  įgūdžius.