Populiariausios 2016–2017 mokslo metų mokyklos bibliotekos knygos rinkimai „Mano mylimiausia knyga – rekomenduoju Tau“

Visą balandžio mėn. 1-10 kl. mokiniai bibliotekoje balsavo už mylimiausią skaitytą iš mokyklos bibliotekos knygą, kurią galėtų rekomenduoti perskaityti  draugui.
Populiariausios, skaitomiausios 1–4 klasių mokinių knygos yra autoriaus, prisistatančio  Knister slapyvardžiu, serijos knygos apie raganą Lilę. Jose pasakojama apie didžiausią Lilės džiaugsmą burti. Tačiau burtų pasekmės dažnai būna netikėtos… Iš šios serijos daugiausiai balsų surinko knyga  „Ragana Lilė ieško pražuvusio lobio“.
5-7 kl. skaitytojus užkariavo Antuano de Sent Egziuperi knyga „Mažasis princas“. Tai filosofinė pasaka, išleista antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Knygoje filosofiškai pasakojama apie žmogaus likimą, gyvenimo prasmę, kritikuojama visuomenė, paviršutiniškas suaugusiųjų gyvenimas.
9-10 kl. mokiniai išsirinko Joanne Rowling  „Haris Poteris ir Fenikso brolija“. Tai penk­to­ji kny­ga apie Ha­rio Po­te­rio ir jo drau­gų nuo­ty­kius. Knygoje pasakojama, kaip pra­si­de­da penktie­ji moks­lo me­tai Hog­vart­so bur­tų ir ke­rė­ji­mo mo­kyk­lo­je. Ha­ris ne­ga­li supras­ti, ko­dėl Ro­nis ir Her­mio­na sla­pu­kau­ja. Tai, ką per tuos me­tus pa­tirs ir su­ži­nos Ha­ris, ap­vers vi­są jo gy­ve­ni­mą…
Dėkoju visiems mokiniams, rinkusiems mokyklos bibliotekoje populiariausią knygą, ir kviečiu visus nepamiršti knygų ir skaitymo teikiančio malonumo.

Bibliotekos vedėja A. Viduolienė