8 a kl. Kaip mokytis: konspektavimo technika

Balandžio 7 d. 8 a kl. mokiniai per kl. valandėle klausėsi bibliotekos vedėjos pranešimo  apie tai, kaip lengviau mokytis  taikant įvairias konspektavimo technikas.  Su mokiniais diskutavome,  kada geriau mokytis, kokie yra  įsiminimo/atminties lavinimo pratimai, įsiminimo technikos, kaip greitai išmokti eilėraštį, kaip mokytis greitai skaityti ir kokios yra pagrindinės  sąmoningo skaitymo kliūtys.  Kartu  išnagrinėjome įvairius teksto konspektavimo metodus.
Išsiaiškinę konspektavimo metodus ėjome į biblioteką atlikti  praktinės užduoties.  Mokiniai turėjo išsirinkti vieną  knygą, susirasti vieną pastraipą ir ją sukonspektuoti pasirinkę vieną kurią konspektavimo metodą. Konspektais keitėsi su draugais, kurie bandė išsiaiškinti,  apie ką buvo sukonspektuota knyga. Taip mokiniai sužinojo, kokiais būdais  galima išskirti ir pasižymėti svarbiausią teksto informaciją,  tobulino  mokėjimo mokytis kompetenciją.