Saugesnio interneto dienos konkursas mokyklos bibliotekoje „Papuošk bibliotekos duris“

2017 m. vasario 7 d. visoje Europoje buvo minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – skatinti vaikus ir jaunuolius saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Jau 14-ąjį kartą vyksiančios tarptautinės Saugesnio interneto dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ (angl. Be thechange: Unite for a betterinternet!).

Jau tapo tradicija, kad Saugesnio interneto dienos proga daugumoje Lietuvos mokyklų visą savaitę vyksta įvairūs renginiai. Tad  ir  mūsų Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos biblioteka 2017 m. vasario 6-10 dienomis  dalyvavo  akcijoje  –  asociacijos „Langas į ateitį“ ir bendrovės „Microsoft Lietuva“  organizuotame saugesnio interneto dienos  mokyklos bibliotekoje „Papuošk bibliotekos duris“  konkurse.

Į konkursą įsijungė 5-6 kl. mokiniai. Kelias dienas jie piešė, karpė, gilinos, kas yra saugus internetas, kokie yra saugaus interneto simboliai. Bibliotekoje buvo papuoštos net 4 durys  įvairiais interneto simboliais, posakiais. 6 c kl. mokiniai piešė pašto ženkliukus su saugaus interneto atributais.

Ačiū visiems už dalyvavimą ir pagalbą puošiant bibliotekos duris. Belieka laukti konkurso rezultatų.

Bibliotekos vedėja Alma Viduolienė