Akcija „Knygų Kalėdos“ kelionė po Lietuvą

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė penktadienį su vaikais ir kaimo bibliotekininkais Prezidentūroje įžiebė Kalėdų eglę ir paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ kelionės po Lietuvą pradžią.

Trečią kartą organizuojama D.Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms.

Anot Prezidentūros pranešimo, šių bibliotekų skaitytojams labai trūksta grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.

Daugiau nei 1000 kaimų ir miestelių bibliotekų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Šių knygų galima bus nupirkti ir padovanoti bibliotekoms lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“, „Knygų namai“ ir „Humanitas“. Akcijoje dalyvaujančioms lipduku pažymėtoms knygoms bus taikoma 20 proc. nuolaida.